preloader
İletişim Bilgileri
Cami Cedit Mah. Müftülük Cad. No: 14/C
Merzifon / AMASYA,
info@dulgeryapi.com.tr
Tel: +90 358 513 60 60
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi
Saat : 09:00 - 18:00

Kurumsal

Bizi Tanıyın

Dülger Yapı

Karadeniz bölgesinde, 1946 yılında bölgedeki ticaret odası kayıtlarında 5. kayıtlı firma olarak ticari faaliyete başlayan Dülgerler Ailesi, yerli dokuma ürünleri ve züccaciye, ev tekstili üzerine perakende mağazacılık yaparak 4. kuşağa kadar ticari sirkülasyonunu devam ettirdi ve sonrasında 2002 yılında Dülger Yapı markası ile inşaat sektörüne giriş yaparak faaliyet göstermeye başladı.

Deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosuyla inşaat sektörüne güçlü bir başlangıç yapan Dülger Yapı, Hakan DÜLGER, Emre DÜLGER ve Enes DÜLGER tarafından, ‘‘dürüstlük‘‘ ve ‘‘girişimcilik‘‘ ilkelerine dayalı olarak kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergilemiş ve bölgenin ileri gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

77 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu. İlkeli duruşu ve prensipli çalışma anlayışıyla başarılarını devam ettirecektir.

Bizi Tercih Ettiler

Sizinle birlikte büyük bir aileyiz

Çözüm Ortaklarımız

[ Çünkü Kalite Tesadüf Değildir ]